Mistrzostwo województwa podlaskiego w tenisie stołowym.

W Dobrzyniewie Dużym 1 grudnia 2016 r. odbył się finałowy turniej tenisa stołowego o tytuł najlepszej szkoły podstawowej w województwie podlaskim. Nasza drużyna wygrała wszystkie mecze zajmując pierwsze miejsce i równocześnie wywalczyła awans do Mistrzostw Polski. Indywidualnie Michał Łukaszewicz został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju.

Dziękujemy Panu Eugeniuszowi Zawadzkiemu za wspaniałe przygotowanie naszych uczniów.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Skład zespołu: