Kolejne sukcesy sportowców ze Szkoły Podstawowej im. Króla Zygmunta Augysta w Wasilkowie

Dnia 15.04.2019 W Tykocinie odbyły się Igrzyska Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym, a uczniowie Szkoły Podstawowej im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie po raz kolejny osiągnęli w nich sukcesy, dziewczyny uzyskały tytuł MISTRZYŃ POWIATU, a chłopcy zdobyli brązowe medale.

Młodzi sportowcy wykazali się ogromną wszechstronnością, gdyż czwórbój lekkoatletyczny obejmuje bieg na 60 i 600/1000 metrów, skok w dal i rzut piłeczką palantową. Mimo ogromnego zmęczenia, z uśmiechami na twarzach, odbierali medale i puchary, nagrodę za ich ciężką pracę.

Dziewczęta w składzie: Aneta Bogdanowicz, Maja Kraszyńska, Patrycja Pruszyńska, Katarzyna Radecka, Wiktoria Sochoń i Paula Roszkowska zdobyły drużynowo I miejsce.

Chłopcy w składzie Julian Małyszko, Łukasz Komenda, Paweł Daniluk, Szymon Topolański, Maciej Dzienis i Olwier Szczepański zajęli zaś III miejsce.

Oprócz sukcesów drużynowych możemy pochwalić się również medalami indywidualnymi. Maja Kraszyńska zdobyła srebrny, a Wiktoria Sochoń brązowy medal.

Uczniowie wykazali się ogromną wszechstronnością, gdyż czwórbój lekkoatletyczny obejmuje bieg na 60 i 600/1000 metrów, skok w dal i rzut piłeczką palantową.